تاریخ امروزدوشنبه , 15 دی 1399

راهنمای خرید اتو مو مناسب شما + پیشنهاد ویژه خرید

در این مطلب شما با نحوه خرید یک اتو مو خوب و با کیفیت آشنا می شوید. این راهنمای خرید به شما کمک می کند تا بتوانید اتو مویی خریداری کنید هم برای جنس مو های شما مناسب باشد و هم کیفیت بالایی داشته باشد تا نتیجه دلخواه خود را بگیرید. این راهنمای خرید اتو مو مانند یک مشاور برای شما عمل می کند. پس توصیه ها را جدی بگیرید. همچنین در این صفحه لینک خرید بهترین اتو مو های دیجی کالا (با تخفیف) را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید با بهترین اتو مو های بازار هم آشنا شوید و خریدی مطمئن داشته باشید. با این نکات کلیدی جهت تهیه یک اتو مو خوب و با کیفیت همراه همیار بازار باشید!

یکی از ابزارهای کاربردی جهت حالت دادن به مو ها، دستگاه اتو مو بوده که بر خلاف باور بسیاری از افراد تنها کاربرد آن صاف کردن مو ها نیست و حتی می توان به کمک این دستگاه مو ها را حالت داده و فر نمود.

در این مطلب ما سعی نموده ایم با معرفی نکاتی شما را در خرید یک اتو مو با کیفیت و متناسب با جنس مو ها یاری کنیم. شما با خرید یک اتو موی با کیفیت، تا چندین سال از خرید دوباره این ابزار بی نیاز بوده و همچنین کیفیت بالای دستگاه میزان آسیب دیدگی مو های شما را به حداقل خواهد رساند.

با توجه به آن که تماس اتو مو با مو ها به صورت مستقیم است، لذا باید دقتی کافی در انتخاب آن به کار گرفته شود. این را به خاطر داشته باشید که انتخاب اتو مویی بی کیفیت و نامناسب سلامت و شادابی مو های شما را به خطر خواهد انداخت. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه بسته به نیاز و شرایط  مو های خود اتو مو مناسبی را انتخاب کنید.

خرید اتو مو خوب

یک اتو مو خوب در کنار صاف و درخشان نمودن مو های شما، قادر است مو های شما را به زیباترین شکل حالت داده، آن ها را فر کرده و یا به آن ها حجم دهد.

در خرید اتو مو دست و دلبازانه عمل کنید! چرا که در صورت خرید یک اتو مو خوب تا سال ها از خرید یک اتو موی دیگر معاف بوده و نیازی نیست هر چند ماه یک بار به فکر اتو مویی جدید باشید. البته لازم به ذکر است که در کنار داشتن اتو مویی مناسب برای داشتن مو هایی سالم، رعایت طریقه صحیح اتوکشی مو نیز شرط است. شما این امکان را داشته تا با استفاده از اتو مویی مناسب خیلی سریع و بدون آسیب رساندن به بافت مو های خود، آن ها را صاف و ابریشمی کنید.

نکات مهم در زمان خرید اتو مو

رعایت نکات زیر به شما در انتخاب بهترین اتو مو کمک شایانی خواهد نمود:

به شکل اتو مو توجه کنید

در اولین قدم نیاز بوده که بسته به کاربرد مورد نیاز خود اقدام به انتخاب شکل اتو مو نمایید. به طور معمول اتو مو هایی که دارای حاشیه و صفحات گردتری بوده جهت فر کردن مو ها نیز مفید بوده و در این زمینه نتایج مطلوب تری را از خود نشان خواهند داد. اتو مو های با حاشیه تیز اگر چه زیاد در فر کردن مو ها موفق عمل نمی کنند اما مو های صافی را برای شما به ارمغان می آوردند.

پهنای صفحه اتو را نیز مدنظر قرار دهید

پهنای صفحه نیز حتما باید در انتخاب اتو مو مد نظر قرار داده شود چرا که هر چه اتو مو انتخابی شما صفحه پهن تری داشته سرعت اتوکشی مو ها نیز بیشتر می گردد. البته گفتنی است که اگر عادت دارید دائم اتو مو خود را با خود به این طرف و آن طرف ببرید، بهتر است اتو مو باریک تری انتخاب نموده تا جای کمتری را از شما طلب کند.

این نکته نیز نیاز به یادآوری داشته که در صورتی که دارای مو هایی با تارهای نازک هستید، اتو مو هایی که پهنای بیشتری دارند، به مو های شما آسیب بیشتری وارد خواهند نمود. زیرا این دسته از اتو مو ها حرارت بیشتر و وسیع تری را به مو های شما می رسانند.

اتو مو ها از نظر اندازه در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ قابل خرید می باشند. اگر دارای مو هایی کوتاه هستید، اتوهای کوچک برای شما کفایت می کنند. همچنین این نوع از اتو مو ها، انتخاب مناسبی برای داشتن مو های چتری خوش حالت می باشند.

برای افرادی که دارای مو هایی بلند و با ضخامت بالا بوده نیز، اتو مو های بزرگ و عریض پیشنهاد می گردند.

در انتخاب جنس صفحه اتو مو دقت لازم را به کار بگیرید

در ساخت صفحات اتو مو از مواد و جنس های گوناگون استفاده می شود. در این رابطه نمی توان به جرات گفت که کدام جنس بهترین گزینه می باشد. در واقع شما باید بسته به نیاز و جنس مو های خود، جنس صفحه اتو مو را تعیین کنید، در ادامه با انواع اتو مو ها از نظر جنس صفحه آشنا خواهیم شد:

جنس اتو مو

خرید اتو مو های تیتانیومی

این نوع از صفحات خیلی سریع داغ شده و دمای آن ها بسیار بالا می باشد. قیمت این اتو مو ها بالا بوده و در صورتی که مو های شما زیاد فر های ریز ندارد، نیازی به تهیه این جنس نخواهید داشت. اما اگر دارای مو هایی ضخیم بوده که فر های ریز آن زیاد است، قطعا این اتو مو بسیار به کارتان خواهد آمد. این اتوها در کنار برخورداری از دمایی بالا، دارای قابلیت تولید یون نیز بوده و باعث شده مو ها صاف تر جلوه کنند.

خرید اتو مو های سرامیکی

این نوع از اتو مو ها اگر چه دارای قیمت نسبتا بالایی بوده اما با این حال از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشند. این اتو مو ها حرارت مناسبی را برای تمامی مو ها به وجود خواهند آورد. هر چند برخی از دستگاه ها، تنها دارای روکشی از جنس سرامیکی بوده و تمام بخش های آن ها سرامیکی نمی باشند. البته خرید این نوع از اتو مو ها چندان توصیه نمی گردد. چرا که بعد از مدتی پوشش سرامیکی آن ها حالت اولیه خود را از دست داده و از بین خواهد رفت. و لازم به ذکر است که اتو مو فاقد روکش سرامیکی نیز یا دیگر قادر به کار کردن نبوده و یا این که مو های شما را خراب می کند.

اتوهای سرامیکی برای افرادی با مو های کم پشت و با تارهای باریک و نازک دارند، مناسب خواهد بود. این نوع از اتو ها وزی مو را به حداقل می رسانند.

خرید اتو مو های تورمالینی

این دسته از اتو مو ها که با نام اتو های یونیک نیز شناخته شده، انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی بوده که دارای مو های آسیب دیده هستند. این صفحات قادر به تولید یون های منفی بیشتری به نسبت یون های مثبت بوده و وزی و الکتریسته های ساکن در مو را به حداقل خواهند رساند.

درجه حرارت را نیز از قلم نیندازید

هر چه توان اتو مو (Hair iron) انتخابی شما در ایجاد درجه حرارت های بالاتر بیشتر بوده مو های شما صاف تر شده و نتیجه کار با آن مطلوب تر می باشد. البته این را نیز باید بدانید که تمامی مو ها نیازی به دمای بالا نخواهند داشت. به منظور ممانعت از آسیب دیدگی مو ها بهتر است اتو مو انتخابی شما دارای قابلیت تنظیم دما باشد. علاوه بر آن همواره سعی کرده که برای حالت دادن مو های خود از دمای پایین استفاده نموده و تنها در صورت عدم نتیجه گرفتن اقدام به افزایش دما نمایید.

درجه حرارت در اتو مو های ارزان و بی کیفیت یکنواخت نبوده و به همین دلیل حالت گیری مو های شما نیز یکسان نمی باشد و احتمال سوختگی در بخشی از مو بیشتر خواهد بود.

حرارت اتو مو

به تفاوت بین قیمت و ارزش خرید توجه کنید

شما این امکان را دارید تا با ورود به اولین فروشگاه اینترنتی یا مغازه، اتو مویی که را دارای پایین ترین قیمت بوده را تهیه نمایید. اما این را به خاطر داشته باشید که بی دقتی در خرید باعث می شود که خیلی زود احتیاج پیدا کنید که یک اتو موی دیگری بخرید. لذا بهتر است در همان ابتدا به دنبال اتو مویی با کیفیت رفته و از مو های خود نیز بدین طریق محافظت کنید.

به طور معمول دوام اتو مو های ارزان قیمت بسیار پایین بوده و علاوه بر آن به منظور حفاظت از مو دارای قابلیت ها و امکانات لازم نمی باشند. به عنوان نمونه این نوع از اتو مو ها فاقد قابلیت درجه حرارت می باشند. برخی از آن ها همچنین از تقسیم یکنواخت حرارت نیز بی بهره بوده و به همین دلیل مو ها آسیب بیشتری می بینند. این موضوع باعث شده که شما به ناچار به فکر خرید اتو مو بهتری باشید که این خود هزینه های اضافی را در بردارد.

این در حالی است که دوام و ماندگاری اتوهای گران قیمت تر بیشتر بوده و تا سال ها می توانید از کیفیت آن ها بهره ببرید. این دسته از اتوها از قابلیت تنظیم دما برخوردار بوده و قادر به تقسیم حرارت یکنواختی در تمامی بخش های صفحه می باشند. از این رو این اتوها از ارزش خرید بالاتری برخوردار بوده و حرفه ای تر عمل می کنند.

در واقع اگر چه در وهله اول نیاز بوده هزینه بیشتری را برای خرید این اتو پرداخت کنید اما در دراز مدت این انتخاب بسیار به صرفه بوده و از هزینه های اضافی نظیر خرید دوباره اتو مو بهتر و یا خرید ماسک و کرم های ترمیم کننده مو های آسیب دیده جلوگیری نمایید.

امیدواریم این مطلب به شما در انتخاب و خرید بهترین و مناسب ترین اتو مو برای خود کمک کرده باشد و خرید بهتری داشته باشید. لینک زیر شما را به صفحه بهترین و محبوب ترین اتو مو های فروشگاه دیجی کالا می برد تا خرید خود را انجام دهید.

امیدواریم این راهنمایی برای خرید اتو مو مناسب، به شما کمک کرده باشد. از طریق لینک زیر می توانید بهترین و پرفروش ترین اتو مو های دیجی کالا را ببینید و از همان جا به صورت اینترنتی خرید کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *